STARTPAGINA
TRIP-INFO
TRAININGEN
EVENEMENTEN
AGENDA
ARCHIEF
RUN-BIKE-RUN
FOTO'S
BESTUUR
PRIVACY

 

Archief

Het archief bevat de volgende rubrieken:

Evenementen

Gebruik "HOME" om weer naar boven te gaan

  • 2010



  • 2009



  • 2008



  • 2007








    2010

  • Clubcompetitie 2010 eindstand

  • De uitslag van de RunBikeRun Pijnacker 21 november 2010

  • De zwemtest van 25 en 26 september 2010: 500 meter

  • De zwemtest van 25 en 26 september 2010: 1000 meter

  • Tijdrit 19 september 2010

  • Triathlon Noordwijkerhout 4 juli 2010

  • Triathlon van Leidschendam 11 juni 2010 en clubkampioenschap 2010

  • De zwemtest van 29 en 30 mei 2010: 500 meter

  • De zwemtest van 29 en 30 mei 2010: 1000 meter

  • De uitslag van de triathlon in Ter Aar op 16 mei 2010

  • De uitslag van de TRI(P)athlon op 25 april 2010

  • De uitslag van de zwemloop 11 april 2010

  • De uitslag van de MTB tijdrit 5 april 2010 Zoetermeer

  • De zwemtest van 13 en 14 februari 2010: 500 meter

  • De zwemtest van 13 en 14 februari 2010: 1000 meter

  • De uitslag van de Oliebollencross 2009

    Clubcompetitie 2010 eindstand



    PLNaamCatOliebollencross 2009Zwemtest 13/14 feb 2010Mtb tijdrit 7 mrt 2010Zwemloop 11 apr 20101/8-1/16 triathlon 25 april 20101/4 Ter Aar 16 mei 2010Leidschendam 11 jun 20101/4 Noordwijkerhout 4 jul 2010Tijdrit fiets 18 sep 2010Rbr Pijnacker 21 of 28 nov 2010TotaalTotaal 6 beste racesAantal races
    1Mark de HaanH4010099-100-100100--1005995996
    2Joachim GolliardH-86999499-94-94996655797
    3Eelke de BoerH409793,5908788-98-10094747,5572,58
    4Frank HengeveldH4098841008788-99-97-6535697
    5Ron de RuijterH409676--95979599--5585586
    6Gonne GolliardD40-87-9896-97-99-4774775
    7Gerard LangelaanH40-70-9094--9795-4464465
    8Caroline JacobsD409995-9998-----3913914
    9Frank BrugmanH40-82--90---93903553554
    10Marcel van MourikH40---97--96100--2932933
    11Raoul GudaH4095-----9295--2822823
    12Harriet van SprangD-96-9588-----2792793
    13Ruud RidderhofH40-89--93---96-2782783
    14Jaap MeijersH40-92--88--96--2762763
    15Dieu Donne NiestenH40-91-88-----902692693
    16Paul TurionH40-69--9196----2562563
    17Peter DevileeH40-78-8788-----2532533
    18Marcellino StraverH40-71,5-8992-----252,5252,53
    19Elly PrinsD40-67--89----902462463
    20Therese v.d. LedenD40-67-8788-----2422423
    21Jakob WallingaH-100--97-----1971972
    22Ton KruiswijkH40-97--100-----1971972
    23Ben te PasH40-----98-98--1961962
    24Harald HonsbeekH41--------98961941942
    25Peter BrusH40-93,598-------191,5191,52
    26Michiel IJskesH---92-----971891892
    27Maarten SchalekampH----8899----1871872
    28Karin NederlofD40-88-96------1841842
    29Ronald van LeeuwenH-80-93------1731732
    30One Jan van SoestH40-74-------951691692
    31Frans PrinsH40-68-------901581582
    32Carien v.d.SpekD40-67-87------1541542
    33Peter MestriniH40-98-50------1481482
    34Willem HaketH40-50--88-----1381382
    35Angelique HoogstratenD40---------9898981
    36Malgosia ZolnierczykD40------93---93931
    37Monique van der HoevenD---91------91911
    38Guy BrusH-90--------90901
    39Wil TeeuwD40---------9090901
    40Jaap HermanH40---------9090901
    41Ruud OveresH40----88-----88881
    42Marjo BenhaimD40----88-----88881
    43Cor DokumaH40----88-----88881
    44Dorien VroomD40---87------87871
    45Natasja v.d. LedenD---87------87871
    46Karin HerlaarD-85--------85851
    47Eelco SimonH-83--------83831
    48Irene van ZaanenD-81--------81811
    49Jos van LeeuwenH40-79--------79791
    50Linda v.d. VoortD-77--------77771
    51Nico vd BurgH40-75--------75751
    52Adrie StikkelmanH40-73--------73731
    53Dory LamerisD40-71,5--------71,571,51
    54Angelien VisbeenD-67--------67671
    55Corine SeegersD40-67--------67671

    De uitslag van de RunBikeRun Pijnacker 21 november 2010



    10 H40 Mark de Haan00:18:00 17 00:00:58 00:50:29 10 00:01:11 00:09:26 11 01:20:02  
    24 H20 Joachim Golliard00:21:55 59 00:01:27 00:53:08 22 00:01:18 00:10:43 30 01:28:29  
    36 V40 Angelique Hoogstraten00:20:41 45 00:00:51 00:58:13 44 00:01:23 00:11:07 39 01:32:13  
    38 H20 Michiel IJskes00:20:11 34 00:01:27 00:55:54 32 00:01:40 00:13:17 75 01:32:27  
    50 H40 Harald Honsbeek00:22:22 66 00:01:55 00:59:15 48 00:01:48 00:11:30 51 01:36:48  
    67 H40 Jan van Soest00:23:14 78 00:01:43 01:03:23 69 00:01:45 00:12:22 62 01:42:26
    71 H60 Eelke de Boer00:24:12 88 00:01:27 01:04:47 70 00:01:27 00:11:59 57 01:43:50  
    Duo's
    17e Trip2 (Gonne Golliard-Willem Haket) 00:21:15 24 00:00:54 00:55:34 17 00:01:05 00:10:01 20 01:28:47
    33e Team Brus (Boy Brus-Peter Brus)00:21:21 27 00:01:04 01:03:40 44 00:01:02 00:10:00 19 01:37:05
    46e Dijkveld (Frank Hengeveld-Astrid Dijkhuijzen) 00:22:31 36 00:01:11 01:07:41 49 00:01:27 00:10:54 34 01:43:42

    De zwemtest van 25 en 26 september 2010: 500 meter



    Ronald van LeeuwenGerard LangelaanCorine SeegersIlonka PrinsHarold VerborgOne Jan van SoestElly PrinsCora StronkhorstPaul AkkermanNatasja van der LedenJaap MeijersAngelien Visbeen
    500:491:020:480:550:510:481:060:450:570:450:440:53
    1001:432:091:421:521:501:482:161:452:001:291:361:56
    1502:403:182:452:552:512:493:292:453:052:182:293:02
    2003:354:243:373:503:453:494:413:464:093:083:224:10
    2504:315:344:354:454:404:515:564:475:054:004:135:19
    3005:286:425:315:445:405:517:105:466:064:525:03-
    3506:257:506:306:396:356:538:246:487:065:425:53-
    4007:259:007:267:357:327:559:407:498:086:356:43-
    4508:2410:088:258:348:328:5910:538:489:087:267:33-
    5009:1711:129:159:259:2010:0012:069:4310:068:178:23-

    De zwemtest van 25 en 26 september 2010: 1000 meter



    Ton KruiswijkHarriet van SprangKarin NederlofGysbert van TilburgGonne GolliardJoachim GolliardNico v.d. BurgJos van LeeuwenCaroline JacobsRon de RuyterEelke de BoerJaap MeijersMichiel IJskesjakob WallingaRuud RidderhofHans KortPeter BrusRaoul GudaFrank BrugmanHeinrih BrockhoffLinda v.d.VoortPaul Turion
    500:400:430:480:460:420:480:500:430:441:040:460:430:410:380:510:500:481:000:450:500:551:00
    1001:241:271:351:301:301:351:461:271:282:061:341:261:241:171:381:411:392:001:321:451:551:56
    1502:092:142:252:172:212:262:452:122:153:122:262:122:101:572:272:302:283:002:302:502:522:56
    2002:553:003:143:033:163:193:452:593:024:233:182:592:572:383:183:263:243:553:243:403:573:57
    2503:423:474:063:504:104:144:453:463:495:334:143:473:443:184:104:194:204:504:224:384:524:56
    3004:304:344:574:375:045:085:464:344:386:455:094:364:323:595:015:115:065:485:195:355:525:55
    3505:175:225:485:255:576:036:455:245:277:505:595:255:224:395:536:096:066:426:166:326:516:45
    4006:046:106:396:136:526:577:466:126:178:536:496:156:105:196:466:526:507:407:157:307:537:59
    4506:526:587:317:017:467:538:467:017:0710:077:377:056:596:017:357:417:398:408:138:308:579:00
    5007:407:468:237:488:438:489:477:497:5711:128:257:557:476:448:258:308:279:389:119:199:539:59
    5508:288:339:158:329:349:4210:548:388:4712:219:178:458:367:259:239:219:1710:2410:0910:2010:5711:02
    6009:159:2010:079:1610:2510:3612:029:279:4113:3310:099:379:258:0610:2110:1210:0711:1811:0811:1711:5711:59
    65010:0310:0710:5810:0011:1611:3013:0110:1710:2714:4211:0010:2510:158:4811:1911:0210:5812:1812:0612:1312:5813:07
    70010:4910:5311:5010:4612:0912:2414:0211:0611:1815:5011:5111:1611:049:2812:1711:5411:4813:1213:0613:1013:5914:05
    75011:3511:3812:4011:3113:0213:1815:0511:5512:0917:0212:4512:0711:5310:1013:1512:4712:4114:0314:0414:0815:0215:09
    80012:2112:2513:2912:1613:5514:1016:0412:4512:5918:1713:3612:5712:4310:5214:0813:3913:3314:5615:0615:0616:0116:09
    85013:0713:1014:1813:0114:4815:0317:0813:3613:5119:1814:2813:4813:3311:3415:0214:3214:2615:5016:0016:0317:0317:10
    90013:5413:5615:0713:4615:4315:5718:0614:2414:4220:2215:2114:4014:2512:1615:5215:2415:1916:4316:5817:0218:0318:11
    95014:4014:4215:5514:3116:3816:5019:0615:0715:3121:3316:1215:2815:1212:5616:4516:1416:1017:3817:5418:0019:0219:10
    1.000 15:2515:2616:4615:1617:2717:4120:0115:5116:1522:4417:0316:1515:5813:3517:3317:0417:0018:2718:4918:5219:5720:03

    Tijdrit 19 september 2010



    Tijdrit met leeftijdcompensatie naar datumleeftijd en sexe (11%)racedatum:19-9-2010afstand=19,5
    NaamGeboortedatumlft1prestatievermogencorrectiefactortijd 20kmplgem. snelh.gecorrigeerde tijdplpunten
    Eelke de Boer7-10-194663,95185,8051,1650:34:03234,360:29:131100
    Gonne Golliard10-12-196742,77696,0601,1560:36:54531,710:31:56299
    Harald Honsbeek1-11-196940,88296,7721,0330:33:30134,930:32:25398
    Frank Hengeveld26-11-196049,81293,1201,0740:35:41432,790:33:14497
    Ruud Ridderhof19-3-195555,50490,4011,1060:36:58631,650:33:25596
    Gerard Langelaan26-4-195258,39888,9021,1250:37:51730,910:33:39695
    Joachim Golliard30-1-197337,63497,9141,0210:35:14333,210:34:30794
    Frank Brugman11-9-196248,02293,9121,0650:43:36826,830:40:57893

    Triathlon Noordwijkerhout 4 juli 2010



    Triathlon Noordwijkerhoutachtstekwartrekentijd
    MARCEL VAN MOURIK-2:22:262:22:26
    RON DE RUIJTER-2:40:572:40:57
    BEN TE PAS-2:45:032:45:03
    GERARD LANGELAAN-2:45:262:45:26
    JAAP MEIJERS1:19:54-2:55:47
    RAOUL GUDA-2:57:432:57:43

    Triathlon van Leidschendam 11 juni 2010 en clubkampioenschap 2010



    CorrectiefactorWerkelijke tijdenGecorrigeerde tijden
    Mark de Haan1,0461:10:421:07:35
    Frank Hengeveld1,0701:21:081:15:51
    Eelke de Boer1,1581:29:361:17:22
    Gonne Golliard1,1521:31:321:19:27
    Marcel van Mourik1,0381:24:401:21:35
    Ron de Ruijter1,0911:30:591:23:22
    Joachim Golliard1,0191:26:431:25:05
    Malgosia Zolnierczyk1,1991:52:471:34:04
    Raoul Guda1,0421:42:411:38:33

    De zwemtest van 29 en 30 mei 2010: 500 meter



    Nico vd BurgGerard LangelaanAdrie StikkelmanMarcellino StraverSandra RidderhofOne Jan van SoestRuud RidderhofCora StronkhorstPeter DevileeNatasja van der Leden
    500:481:040:540:541:000:520:510:490:510:45
    1001:442:061:521:481:581:481:421:451:481:28
    1502:423:132:512:512:572:472:342:452:482:14
    2003:404:223:523:573:573:443:273:453:493:00
    2504:385:314:515:034:554:444:204:434:463:47
    3005:366:405:506:115:555:475:135:415:464:35
    3506:357:506:497:176:596:526:066:406:445:25
    4007:359:057:508:248:007:557:007:377:426:13
    4508:3510:118:499:349:059:027:548:388:417:01
    5009:3211:189:4510:4010:0410:008:489:289:417:51

    De zwemtest van 29 en 30 mei 2010: 1000 meter



    Ton KruiswijkHarriet van SprangKarin NederlofGysbert van TilburgGonne GolliardJoachim GolliardKarin HerlaarJos van LeeuwenRonald van LeeuwenRon de RuyterEelke de BoerJaap MeijersMichiel Ijskesjakob WallingaMarcel van MourikHans KortIrene van ZaanenCorine SegersFrank Brugman
    500:350:360:520:370:500:550:540:410:540:590:460:440:410:370:510:430:490:470:49
    1001:201:211:431:231:401:511:561:262:031:581:341:301:241:161:361:271:391:331:39
    1502:052:072:322:092:292:422:502:142:563:022:232:192:101:562:262:212:322:302:36
    2002:502:523:232:543:213:353:423:033:494:093:133:102:562:383:163:163:243:273:33
    2503:353:374:163:394:134:284:353:534:445:174:034:003:433:194:074:114:184:214:30
    3004:254:275:094:295:055:215:294:445:376:214:544:504:314:004:585:065:115:145:27
    3505:005:036:005:055:556:126:255:356:327:285:445:415:174:405:486:036:066:096:27
    4005:505:526:535:556:467:047:186:257:288:366:356:326:065:196:406:597:017:037:27
    4506:456:507:456:527:387:568:147:158:289:457:277:236:536:027:317:577:557:578:27
    5007:307:338:367:358:308:529:078:079:2510:488:208:167:406:438:228:548:488:519:27
    5508:208:239:288:259:219:4910:018:5710:2411:549:109:088:287:269:129:499:439:4610:27
    6009:069:0810:189:1010:1310:4510:569:4711:2212:5910:0210:009:158:0710:0610:4410:3710:4111:27
    6509:5910:0011:0910:0311:0411:4011:5310:3712:1914:0810:5310:5110:028:4910:5711:3711:3111:3412:28
    70010:4210:4312:0010:4511:5512:3312:4711:2613:1915:1611:4511:4210:519:3011:4912:3012:2412:2713:28
    75011:3011:3212:5311:3412:4613:2713:4412:1614:1616:1712:3412:3211:3910:1012:4013:2613:2013:2314:27
    80012:1812:1913:4612:1813:3814:2014:3713:0615:1617:2013:2513:2212:2410:5113:3014:2214:1514:1815:26
    85013:0113:0314:3612:5914:3115:1315:3413:5516:1318:2414:1514:1213:1411:3314:2115:1815:1615:1416:24
    90013:5013:5215:2813:4415:2416:0516:2814:4417:0919:2915:0615:0314:0212:1515:1216:1316:1616:1017:21
    95014:3814:4016:1914:3016:1717:0017:2415:3418:0320:3615:5615:5514:4912:5616:0317:0917:1217:0718:19
    1.000 15:3015:3217:0715:1217:0517:4918:1716:2018:5921:3716:4516:4215:3413:3616:4818:0418:0718:0319:16

    De uitslag van de triathlon 16 mei 2010 Ter Aar



    NaamEindtijdZwemmen 1kmFietsen 38kmLopen 10km
    Mark de Haan1:56:520:14:461:05:040:37:02
    Maarten Schalekamp2:01:560:15:061:02:550:43:55
    Ben te Pas2:14:250:18:401:12:120:43:33
    Ron de Ruijter2:28:110:21:051:17:520:49:14
    Paul Turion2:46:140:22:171:31:230:52:34

    De uitslag van de TRI(P)athlon op 25 april 2010



    NaamzwemtijdplWisseltijd 1plStarttijd fietsenEindtijd fietsenFietstijdplWisseltijd 2plStarttijd lopenLooptijdplEindtijdpl
    Afstand250m10km2,5km
    1/16 triathlonFrank Brugman0:04:1510:03:55120:08:100:29:400:21:3020:00:2010:30:000:16:3020:46:301
    Elly Prins0:05:3220:03:48110:09:200:31:200:22:0030:00:3020:31:500:15:1910:47:092
    Afstand500m10km2,5km
    1/14 triathlonRuud Overes0:08:5050:04:22130:13:120:32:500:19:3810:00:3060:33:200:18:3130:51:511
    Afstand500m20km5km
    Ton Kruiswijk0:07:3120:02:0920:09:400:44:100:34:3020:00:4240:44:520:21:3511:06:271
    Joachim Golliard0:08:5670:02:1930:11:150:46:500:35:3530:00:3730:47:270:21:3621:09:032
    Caroline Jacobs0:08:1730:01:5310:10:100:46:280:36:1840:00:3210:47:000:22:1641:09:163
    Jakob Wallinga0:06:3610:02:4160:09:170:43:380:34:2110:01:0660:44:440:25:1671:10:004
    1/8 triathlonGonne Golliard0:08:5050:02:4050:11:300:49:150:37:4560:00:3520:49:500:22:0131:11:515
    Ron de Ruijter0:10:1780:03:38100:13:550:50:580:37:0350:01:34100:52:320:24:5661:17:286
    Gerard Langelaan0:11:04120:02:2340:13:270:51:230:37:5670:01:0770:52:300:25:3081:18:007
    Ruud Ridderhof0:08:2140:02:5270:11:130:50:170:39:0490:01:2390:51:400:28:45101:20:258
    Marcellino Straver0:10:49100:03:1090:13:590:53:480:39:49100:01:0980:54:570:25:4591:20:429
    Michael Bergs0:10:54110:03:0680:14:000:52:250:38:2580:01:0050:53:250:28:52111:22:1710
    Paul Turion0:10:2990:05:30140:15:590:59:170:43:18110:02:24111:01:410:23:5751:25:3811

    De uitslag van de zwemloop 11 april 2010



    Zwemloop 11-4-2010Zwemtijd 500mZwemtijd 1000mstart lopen+150m5km10km*=omrekentijd
    Mark de Haan-14:1215:4534:100:52:45-
    Caroline Jacobs-16:0718:1540:291:02:35-
    Gonne Golliard-17:2420:0741:241:03:13-
    Marcel van Mourik-17:2619:3042:161:04:51-
    Karin Nederlof-17:2819:2042:411:04:52-
    Harriet van Sprang-15:4818:2042:181:06:04-
    Joachim Golliard-17:4020:5343:581:06:43-
    Ronald van Leeuwen-18:4122:1445:501:09:18-
    Michiel IJskes7:41-11:1632:271:11:23*
    Monique van der Hoeven7:50-11:0637:011:21:26*
    Gerard Langelaan11:14-13:5038:091:23:56*
    Marcellino Straver11:09-14:4539:051:25:59*
    Dieu Donne Niesten9:09-12:1841:401:31:40*
    Dorien Vroom11:18-15:2949:591:49:58*
    Peter Mestrini-16:03----

    De uitslag van de MTB tijdrit 5 april 2010 Zoetermeer



    1e ronde (2,2km)2e ronde (4,4km)
    Frank Hengeveld8:1016:27
    Joachim Golliard8:2216:33
    Peter Brus9:1518:33

De zwemtest van 13 en 14 februari 2010: 500 meter



Nico vd BurgGerard LangelaanAdrie StikkelmanMarcellino StraverDory LamerisOne Jan van SoestElly PrinsFrans PrinsPeter BrusJaap MeijersFrank HengeveldPaul TurionGuy BrusIrene van ZaanenPeter DevileeLinda v.d. VoortRuud RidderhofGonne GolliardRonald van LeeuwenJoachim GolliardFrank BrugmanJos van Leeuwen
500:540:590:470:590:560:511:031:070:430:460:441:080:450:350:440:500:400:430:450:470:490:52
1001:512:071:461:581:551:492:132:161:301:331:312:161:281:241:391:451:261:301:351:391:401:45
1502:523:162:493:022:562:503:223:272:172:212:253:242:122:192:372:442:162:192:272:302:322:37
2003:574:253:554:074:013:544:344:383:053:103:144:302:123:143:363:423:033:083:193:233:323:28
2504:595:345:035:105:034:595:455:493:533:594:045:383:454:094:364:423:543:584:144:184:254:22
3005:556:436:086:116:056:016:557:184:414:504:556:464:325:045:375:424:444:465:105:165:235:19
3506:567:537:147:177:107:028:078:255:295:405:507:525:215:596:376:435:345:366:066:116:206:14
4007:569:008:198:278:198:059:209:336:186:316:419:006:136:557:387:446:236:257:067:007:207:12
4509:0010:159:309:349:309:0910:3410:367:077:227:3010:086:577:538:388:437:137:158:027:508:168:08
50010:0111:1810:3010:3710:3710:0811:4411:407:518:128:2011:207:428:459:409:447:588:088:568:439:109:02

De zwemtest van 13 en 14 februari 2010: 1000 meter



Ton KruiswijkHarriet van SprangKarin NederlofRuud RidderhofGonne GolliardJoachim GolliardKarin HerlaarEelco SimonFrank BrugmanRon de RuyterJakob WallingaMark de HaanPeter MestriniPeter BrusCaroline JacobsEelke de BoerJaap MeijersDieu Donne Niesten
500:350:380:490:460:440:510:500:530:470:560:360:390:420:400:420:450:470:50
1001:191:231:361:331:371:401:421:461:391:531:161:191:231:251:281:311:331:37
1502:082:112:272:222:322:322:382:412:362:571:562:002:042:142:162:202:232:26
2002:552:593:183:123:253:233:343:363:304:052:382:412:463:033:063:093:123:15
2503:493:454:114:064:184:154:274:354:235:163:193:223:283:533:553:594:034:05
3004:374:345:034:575:135:095:235:265:186:274:014:044:124:434:454:484:524:55
3505:265:235:555:466:096:026:226:246:177:244:434:464:545:335:365:395:435:45
4006:166:136:496:397:036:557:187:147:218:305:255:275:386:246:276:306:346:37
4507:017:047:447:347:587:518:158:118:189:386:086:106:217:137:167:197:247:26
5007:497:518:378:248:518:469:119:079:1410:456:506:527:028:058:058:108:148:16
5508:378:419:319:159:449:4110:0610:0310:1011:547:327:347:459:008:589:039:069:09
6009:259:2810:2610:0710:3710:3611:0411:0111:0713:038:148:178:289:499:479:539:569:58
65010:1810:1511:2010:5911:3011:3011:5911:5612:0213:598:568:599:1110:3910:3710:4310:4610:49
70011:0711:0312:1211:5112:2212:2312:5612:5312:5915:049:379:419:5411:3011:2711:3311:3611:39
75011:5511:5213:0412:4313:1313:1713:4913:5013:5616:0910:2110:2310:3812:2012:1712:2312:2612:29
80012:4512:4213:5413:3414:0414:1214:4414:4714:5017:1411:0311:0611:2013:0613:0913:1213:1413:17
85013:2913:3314:4514:2714:5415:0715:3815:4115:4818:2511:4511:4912:0413:5913:5614:0214:0514:09
90014:1714:2015:3815:1915:4416:0016:3516:3816:4019:2612:2812:3112:4414:5014:4714:5214:5614:58
95015:0415:0616:2916:1016:3816:5417:3317:3617:4020:3513:1013:1413:2715:3815:3515:4115:4415:46
1.000 15:4915:5117:1716:5917:2817:4718:1818:2518:3321:3913:5213:5614:0916:2316:2116:2316:2816:33

De uitslag van de Oliebollencross 2009



4,6 km
24 Raoul Guda M35 0:28:12
9,2 km
13 Mark de Haan M35 0:39:01
79 Caroline Jacobs V45 0:48:25
103 Frank Hengeveld M45 0:51:56
106 Eelke de Boer M55 0:53:11
111 Ron de Ruijter M45 0:55:05



2009

  • Clubcompetitie 2009 eindstand

  • De uitslag van de RunBikeRun Pijnacker 22 november 2009

  • De tussenstand van de clubcompetitie 2009 na 10 races

  • De zwemtest 10 en 11 oktober 2009

  • De tussenstand van de clubcompetitie 2009 na 9 races

  • De zwemloop van 20 september 2009

  • De zwemtest van 29 en 30 augustus 2009: 500 meter

  • De zwemtest van 29 en 30 augustus 2009: 1000 meter

  • De tussenstand van de clubcompetitie 2009 na 8 races

  • Triathlon van Noordwijkerhout 5 juli 2009

  • Triathlon van Leidschendam 12 juni 2009

  • Tijdrit 7 juni 2009

  • Triathlon Ter Aar 17 mei 2009

  • De uitslag van de TRI(P)athlon op 10 mei 2009

  • De zwemloop van 26 april 2009

  • MTB tijdrit 29 maart 2009 Zoetermeer

  • De zwemtest van 14 en 15 februari 2009: 500 meter

  • De zwemtest van 14 en 15 februari 2009: 1000 meter

    Clubcompetitie 2009 eindstand (de resultaten van de 6 beste wedstrijden tellen mee in het totaal)



    PLNaamCatOliebollencross 2008Zwemtest 14/15 Februari29 maart mtb tijdrit Zoetermeer26 april zwemloop17 mei Triatlon Ter Aar7juni tijdrit Dobbeplas12 juni Triatlon Leidschendam5 juli Triatlon Noordwijkerhout20 sept zwemloop10/11 oktober zwemtest22/11 RBR PijnackerTotaalTotaal 6 beste racesAantal races
    1Frank HengeveldH40-7999-9699999698--6665877
    2Eelke de BoerH40-89,597-941005050999097766,55779
    3Ron de RuijterH40-74-93959698939782-7285728
    4Gerard LangelaanH40-65,5-95979597--74-523,5523,56
    5Mark de HaanH40-98-----1001001001004984985
    6Marcel van MourikH40-91-9999--97-94-4804805
    7Raoul GudaH40-82-9292--92-91-4494495
    8Maarten SchalekampH40-93--100-100---983913914
    9Frank BrugmanH40-72---93--9585-3453454
    10Paul TurionH40-65,5-9493----78-330,5330,54
    11Peter DevileeH40-75-50----9481-3003004
    12Jakob WallingaH-100100--94-----2942943
    13Peter BrusH40-95---98-98---2912913
    14Harriet van SprangD-97-96-----96-2892893
    15Ben te PasH40-80--98--99---2772773
    16Karin NederlofD40-86-----94-93-2732733
    17Hans KortH40-88------9688-2722723
    18Dieu Donne NiestenH40-84-90-----89-2632633
    19Gysbert van TilburgH-99-50-----99-2482483
    20Marcellino StraverH40-67-91-----75-2332333
    21Guy BrusH-96-------98-1941942
    22Corine SegersD-50-50-----92-1921923
    23Ton KruiswijkH40-89,5-100-------189,5189,52
    24Gonne GolliardD40-87-98-------1851852
    25Marjo BenhaimD40---89----93--1821822
    26Willem HaketH40-8198--------1791792
    27Ilonka PrinsD-83----96----1791792
    28Joachim GolliardH-76-97-------1731732
    29Angelien VisbeenD-68-----95---1631632
    30Cora StronkhorstD40-77-------83-1601602
    31Linda van der VoortD-69-------80-1491492
    32Ruud RidderhofH40-85-------50-1351352
    33Mark GordijnH40100----------1001001
    34Roland BrandwijkH----------9999991
    35Ruud OveresH40-----97-----97971
    36Michiel IjskesH40---------97-97971
    37Malgosia ZolnierczykD40------95----95951
    38Natasja van der LeedeD---------95-95951
    39Caroline JacobsD40-94---------94941
    40Margret BlokdijkD40-92---------92921
    41Jaap MeijersH40---------87-87871
    42Irene van ZaanenD---------86-86861
    43Heinrich BrockhoffH40---------84-84841
    44Nico vd BurgH40---------79-79791
    45One Jan van SoestH40-78---------78781
    46Adrie StikkelmanH40---------77-77771
    47Rogier WubbenH40---------76-76761
    48Cor DuijvestijnH40-73---------73731
    49Ronald van LeeuwenH-71---------71711
    50Sandra RidderhofD40-70---------70701
    51Jaap HermanH40-64---------64641
    52Wil TeeuwD40-63---------63631
    53Elly PrinsD40-62---------62621
    54Frans PrinsH40-61---------61611

    De uitslag van de RunBikeRun Pijnacker 22 november 2009



    19 H40 Mark de Haan 00:18:02 15 00:01:17 00:54:11 20 00:01:13 00:09:18 12 01:23:59
    37 H20 Roland Brandwijk 00:21:03 51 00:01:00 00:58:16 41 00:00:45 00:11:29 67 01:32:31
    39 H40 Maarten Schalekamp 00:21:49 70 00:01:11 00:56:58 33 00:01:33 00:11:12 56 01:32:41
    105 H60 Eelke de Boer 00:24:42 118 00:01:29 01:05:15 97 00:01:35 00:13:04 115 01:46:03

    De tussenstand van de clubcompetitie 2009 na 10 races



    De resultaten van de 6 beste wedstrijden tellen mee in het totaal
    PLNaamCatOliebollencross 2008Zwemtest 14/15 Februari29 maart mtb tijdrit Zoetermeer26 april zwemloop17 mei Triatlon Ter Aar7juni tijdrit Dobbeplas12 juni Triatlon Leidschendam5 juli Triatlon Noordwijkerhout20 sept zwemloop10/11 oktober zwemtest22/11 RBR PijnackerSubtotaalAantal races
    1Frank HengeveldH40-7999-9699999698--5877
    2Ron de RuijterH40-74-93959698939782-5728
    3Eelke de BoerH40-89,597-9410050509990-569,58
    4Gerard LangelaanH40-65,5-95979597--74-523,56
    5Marcel van MourikH40-91-9999--97-94-4805
    6Raoul GudaH40-82-9292--92-91-4495
    7Mark de HaanH40-98-----100100100-3984
    8Frank BrugmanH40-72---93--9585-3454
    9Paul TurionH40-65,5-9493----78-330,54
    10Peter DevileeH40-75-50----9481-3004
    11Jakob WallingaH-100100--94-----2943
    12Maarten SchalekampH40-93--100-100----2933
    13Peter BrusH40-95---98-98---2913
    14Harriet van SprangD-97-96-----96-2893
    15Ben te PasH40-80--98--99---2773
    16Karin NederlofD40-86-----94-93-2733
    17Hans KortH40-88------9688-2723
    18Dieu Donne NiestenH40-84-90-----89-2633
    19Gysbert van TilburgH-99-50-----99-2483
    20Marcellino StraverH40-67-91-----75-2333
    21Guy BrusH-96-------98-1942
    22Corine SegersD-50-50-----92-1923
    23Ton KruiswijkH40-89,5-100-------189,52
    24Gonne GolliardD40-87-98-------1852
    25Marjo BenhaimD40---89----93--1822
    26Willem HaketH40-8198--------1792
    27Ilonka PrinsD-83----96----1792
    28Joachim GolliardH-76-97-------1732
    29Angelien VisbeenD-68-----95---1632
    30Cora StronkhorstD40-77-------83-1602
    31Linda van der VoortD-69-------80-1492
    32Ruud RidderhofH40-85-------50-1352
    33Mark GordijnH40100----------1001
    34Ruud OveresH40-----97-----971
    35Michiel IjskesH40---------97-971
    36Malgosia ZolnierczykD40------95----951
    37Natasja van der LeedeD---------95-951
    38Caroline JacobsD40-94---------941
    39Margret BlokdijkD40-92---------921
    40Jaap MeijersH40---------87-871
    41Irene van ZaanenD---------86-861
    42Heinrich BrockhoffH40---------84-841
    43Nico vd BurgH40---------79-791
    44One Jan van SoestH40-78---------781
    45Adrie StikkelmanH40---------77-771
    46Rogier WubbenH40---------76-761
    47Cor DuijvestijnH40-73---------731
    48Ronald van LeeuwenH-71---------711
    49Sandra RidderhofD40-70---------701
    50Jaap HermanH40-64---------641
    51Wil TeeuwD40-63---------631
    52Elly PrinsD40-62---------621
    53Frans PrinsH40-61---------611

    De zwemtest 10 en 11 oktober 2009



    Heinrich BrockhoffCora StronkhorstPeter DevileeLinda van de VoortNico vd BurgAdrie StikkelmanRogier WubbenMarcellino StraverGerard LangelaanMark de HaanGysbert van TilburgGuy BrusMichiel IjskesHarriet van SprangNatasja van der LeedeMarcel van MourikKarin NederlofCorine SegersRaoul GudaEelke de BoerDieu Donne NiestenHans KortJaap MeijersIrene van ZaanenFrank BrugmanRon de RuijterPaul TurionRuud Ridderhof
    500:530:550:581:010:450:530:550:490:59500:380:390:410:390:430:440:440:480:510:420:490:520:440:571:000:481:020:570:53
    1001:501:531:551:591:421:532:011:572:051001:191:211:271:211:281:311:311:401:431:301:421:451:311:481:511:411:581:591:46
    1502:492:512:552:592:453:023:053:103:121502:022:032:152:072:172:202:202:302:342:202:352:382:202:42:442:362:593:012:36
    2003:473:493:533:573:484:144:124:184:322002:452:473:012:533:053:103:103:233:263:113:283:313:103:323:393:344:034:093:29
    2504:474:504:534:574:545:225:195:265:322503:293:303:493:303:544:024:024:154:194:034:214:254:024:244:324:295:085:224:22
    3005:455:475:505:555:586:306:306:366:403004:134:144:374:294:424:534:535:055:124:565:135:174:535:165:285:316:176:395:14
    3506:426:466:496:537:027:417:467:497:543504:564:595:275:165:325:445:445:586:045:516:076:105:446:16:236:287:207:506:08
    4007:397:427:467:508:029:009:009:019:084005:405:426:136:046:216:366:366:517:006:427:007:046:367:047:237:268:269:036:58
    4508:368:408:448:499:0710:0310:0510:0710:154506:236:266:576:527:237:277:277:427:527:367:547:567:407:568:158:239:3210:247:49
    5009:309:349:389:4410:0711:1311:1311:2011:225007:097:117:457:407:588:188:188:348:448:308:458:498:368:59:119:2010:3711:338:40
    ---------5507:527:538:348:308:469:099:099:269:369:249:389:429:339:5210:0810:1611:4012:479:32
    6008:398:389:249:189:3310:0010:0010:1710:2710:2110:3110:3510:2910:4711:0511:1412:4714:0810:25
    6509:209:2110:1410:0610:2110:5010:5011:1111:2011:1211:2511:2911:2511:4112:0112:0913:5215:1911:17
    70010:0410:0611:0410:5711:1011:4011:4312:0312:1312:0612:1912:2112:2412:3612:5713:0514:5516:3312:11
    75010:4810:4911:5311:4511:5812:3012:3712:5513:0513:1013:1213:1713:2213:3313:5414:0215:5417:5513:02
    80011:3111:3312:4512:3412:4613:1413:2713:4813:5814:0014:0614:1214:1914:2914:5014:5917:0019:0713:52
    85012:1512:1713:3013:2313:3414:0914:1514:3814:4614:5715:0615:1015:1015:2715:4515:5518:0220:2114:44
    90012:5812:5914:2514:1514:2214:5915:0715:3015:3915:4715:5216:0516:0816:2516:4316:5119:0321:4015:37
    95013:3913:4315:0615:0315:1215:5516:1016:2216:3516:3816:4517:0217:0717:1817:3417:4120:0522:57
    1.000 14:18 14:21 15:4315:51 15:58 16:35 16:48 17:09 17:24 17:28 17:35 17:59 18:01 18:12 18:26 18:41 21:07 24:11
    omrekening en 1000meter0:20:540:21:030:21:120:21:250:22:150:24:410:24:410:24:560:25:000:14:180:14:210:15:430:15:510:15:580:16:350:16:480:17:090:17:240:17:280:17:350:17:590:18:010:18:120:18:260:18:410:21:070:24:11

    De tussenstand van de clubcompetitie 2009 na 9 races



    De resultaten van de 6 beste wedstrijden tellen mee in het totaal
    PLNaamCatOliebollencross 2008Zwemtest 14/15 Februari29 maart mtb tijdrit Zoetermeer26 april zwemloop17 mei Triatlon Ter Aar7juni tijdrit Dobbeplas12 juni Triatlon Leidschendam5 juli Triatlon Noordwijkerhout20 sept zwemloop10/11 oktober zwemtest22/11 RBR PijnackerSubtotaalAantal races
    1Frank HengeveldH40-7999-9699999698--5877
    2Ron de RuijterH40-74-939596989397--5727
    3Eelke de BoerH40-89,597-94100505099--5307
    4Gerard LangelaanH40-65,5-95979597----449,55
    5Marcel van MourikH40-91-9999--97---3864
    6Raoul GudaH40-82-9292--92---3584
    7Mark de HaanH40-98-----100100--2983
    8Jakob WallingaH-100100--94-----2943
    9Maarten SchalekampH40-93--100-100----2933
    10Peter BrusH40-95---98-98---2913
    11Ben te PasH40-80--98--99---2773
    12Frank BrugmanH40-72---93--95--2603
    13Paul TurionH40-65,5-9493------252,53
    14Peter DevileeH40-75-50----94--2193
    15Harriet van SprangD-97-96-------1932
    16Ton KruiswijkH40-89,5-100-------189,52
    17Gonne GolliardD40-87-98-------1852
    18Hans KortH40-88------96--1842
    19Marjo BenhaimD40---89----93--1822
    20Karin NederlofD40-86-----94---1802
    21Willem HaketH40-8198--------1792
    22Ilonka PrinsD-83----96----1792
    23Dieu Donne NiestenH40-84-90-------1742
    24Joachim GolliardH-76-97-------1732
    25Angelien VisbeenD-68-----95---1632
    26Marcellino StraverH40-67-91-------1582
    27Gysbert van TilburgH-99-50-------1492
    28Mark GordijnH40100----------1001
    29Corine SegersD-50-50-------1002
    30Ruud OveresH40-----97-----971
    31Guy BrusH-96---------961
    32Malgosia ZolnierczykD40------95----951
    33Caroline JacobsD40-94---------941
    34Margret BlokdijkD40-92---------921
    35Ruud RidderhofH40-85---------851
    36One Jan van SoestH40-78---------781
    37Cora StronkhorstD40-77---------771
    38Cor DuijvestijnH40-73---------731
    39Ronald van LeeuwenH-71---------711
    40Sandra RidderhofD40-70---------701
    41Linda van der VoortD-69---------691
    42Jaap HermanH40-64---------641
    43Wil TeeuwD40-63---------631
    44Elly PrinsD40-62---------621
    45Frans PrinsH40-61---------611
    46Cor DokkumaH40-60---------601

    De zwemloop van 20 september 2009



    Mark de HaanEelke de BoerRon de RuijterFrank BrugmanMarjo BenhaimHans KortPeter DevileeFrank Hengeveld
    500----14:098:469:338:35
    1.000 14:15 17:07 19:28 19:31 ----
    0(geschat)16:02 19:25 22:58 24:35 17:0511:5314:5010:45
    2.500 25:18 31:50 35:18 38:45 31:2024:0528:2522:15
    5.000 34:30 44:47 47:50 53:35 45:3835:5542:2833:42
    7.500 43:57 57:20 1:00:47 1:08:28
    10.000 53:15 1:12:08 1:14:12 1:23:05

    De zwemtest van 29 en 30 augustus 2009: 500 meter



    Natasja vd LedenRuud RidderhofGonne GolliardIrene van ZaanenRonald van LeeuwenJoachim GolliardCorine SegersIlonka PrinsCora StronkhorstNico vd BurgPeter DevileeOne Jan van SoestCarien vd SpekKarin HerlaarSandra RidderhofLinda van der VoortGerard LangelaanFrans PrinsElly Prins
    500,440,430,490,460,470,560,470,510,520,490,580,540,571,040,551,001,011,081,05
    1001,331,321,381,351,361,471,381,451,421,451,501,421,512,001,562,012,122,202,17
    1502,242,252,312,282,262,422,322,412,382,452,452,482,513,013,003,043,253,533,30
    2003,143,163,253,223,193,393,283,383,363,453,433,503,544,044,034,084,374,454,42
    2504,044,084,184,164,124,404,294,364,344,444,444,535,055,055,095,125,485,585,55
    3004,525,015,115,095,035,395,285,345,325,455,445,556,056,176,166,196,597,137,09
    3505,415,526,046,045,596,396,296,356,296,446,446,597,077,207,217,248,108,288,25
    4006,316,466,546,596,517,387,297,347,267,417,438,018,108,258,288,309,239,439,39
    4507,227,407,587,587,428,268,278,358,358,438,319,069,149,299,389,4010,3510,4910,55
    5008,128,318,428,448,469,209,259,309,379,419,5410,0510,1810,3410,3710,4011,4112,0512,06

    De zwemtest van 29 en 30 augustus 2009: 1000 meter



    Mark de HaanJakob WallingaGysbert van TilburgHarriet van SprangTon KruiswijkMichiel IJskesMarcel van MourikEelke de BoerKarin NederlofRaoul GudaCorine SegersHans KortRuud RidderhofFrank BrugmanSandra RidderhofRon de RuijterPaul Turion
    500,390,380,410,430,400,440,460,480,500,530,560,500,460,560,590,521,09
    1001,201,181,221,271,251,261,281,371,411,431,461,421,381,551,581,522,08
    1502,022,002,032,152,142,082,202,312,342,372,402,242,333,003,032,573,12
    2002,432,412,453,032,582,523,063,243,273,293,303,293,294,004,074,034,16
    2503,253,233,273,523,463,383,584,184,224,254,284,254,245,055,085,085,26
    3004,074,044,094,404,364,264,495,125,165,185,225,205,186,116,156,196,27
    3504,484,404,505,295,225,165,416,086,116,136,176,166,107,157,187,237,34
    4005,305,275,326,186,126,046,327,037,067,097,127,127,098,218,248,278,40
    4506,116,096,137,067,037,007,258,058,088,118,148,108,079,259,299,339,48
    5006,546,516,557,547,527,478,178,528,558,579,019,099,0510,3010,3310,3710,54
    5507,367,347,388,438,428,459,089,509,479,589,5410,0410,0211,3211,3711,4012,05
    6008,198,168,219,309,339,3610,0010,4510,4310,5310,4810,5510,5812,3712,4112,4413,14
    6509,018,589,0310,2010,2210,3110,5211,3911,3711,4411,4111,4711,5113,4213,4513,4914,23
    7009,429,409,4411,0911,1211,2011,4412,3112,2912,3812,3412,4112,4514,4214,4614,4815,36
    75010,2410,2210,2711,5712,0212,1212,3813,2113,2213,3213,2813,3413,3915,4415,4815,4116,57
    80011,0711,0511,0912,4412,5113,0413,3014,1214,1614,2414,2114,2614,3616,4516,5016,5218,02
    85011,4911,4711,5113,3013,3914,0014,2315,0715,0915,1915,1515,2415,3017,4817,5217,5519,10
    90012,3112,2912,3314,1714,2914,5115,1316,0016,0216,1316,1016,1516,2718,5018,5518,5820,20
    95013,1313,1113,1615,0415,2115,4616,0816,5716,5917,0217,0017,1117,2219,5219,5820,0121,28
    1.000 13,49 13,50 13,54 15,51 16,10 16,32 16,57 17,41 17,45 17,52 17,52 18,06 18,14 20,51 20,54 21,02 22,39

    De tussenstand van de clubcompetitie 2009 na 8 races



    PLNaamCatOliebollencross 2008Zwemtest 14/15 Februari29 maart mtb tijdrit Zoetermeer26 april zwemloop17 mei Triatlon Ter Aar7juni tijdrit Dobbeplas12 juni Triatlon Leidschendam5 juli Triatlon Noordwijkerhout20 sept zwemloop3/4 of 10/11 oktober zwemtest22/11 RBR PijnackerSubtotaalAantal races
    1Frank HengeveldH40-7999-96999996---5686
    2Ron de RuijterH40-74-9395969893---5496
    3Eelke de BoerH40-89,597-941005050---480,56
    4Gerard LangelaanH40-65,5-95979597----449,55
    5Marcel van MourikH40-91-9999--97---3864
    6Raoul GudaH40-82-9292--92---3584
    7Jakob WallingaH-100100--94-----2943
    8Maarten SchalekampH40-93--100-100----2933
    9Peter BrusH40-95---98-98---2913
    10Ben te PasH40-80--98--99---2283
    11Paul TurionH40-65,5-9493------252,53
    12Mark de HaanH40-98-----100---1982
    13Harriet van SprangD-97-96-------1932
    14Ton KruiswijkH40-89,5-100-------189,52
    15Gonne GolliardD40-87-98-------1852
    16Karin NederlofD40-86-----94---1802
    17Willem HaketH40-8198--------1792
    18Ilonka PrinsD-83----96----1792
    19Dieu Donne NiestenH40-84-90-------1742
    20Joachim GolliardH-76-97-------1732
    21Frank BrugmanH40-72---93-----1652
    22Angelien VisbeenD-68-----95---1632
    23Marcellino StraverH40-67-91-------1582
    24Gysbert van TilburgH-99-50-------1492
    25Peter DevileeH40-75-50-------1252
    26Mark GordijnH40100----------1001
    27Corine SegersD-50-50-------1002
    28Ruud OveresH40-----97-----971
    29Guy BrusH-96---------961
    30Malgosia ZolnierczykD40------95----951
    31Caroline JacobsD40-94---------941
    32Margret BlokdijkD40-92---------921
    33Hans KortH40-88---------881
    34Ruud RidderhofH40-85---------851
    35One Jan van SoestH40-78---------781
    36Cora StronkhorstD40-77---------771
    37Cor DuijvestijnH40-73---------731
    38Ronald van LeeuwenH-71---------711
    39Sandra RidderhofD40-70---------701
    40Linda van der VoortD-69---------691
    41Jaap HermanH40-64---------641
    42Wil TeeuwD40-63---------631
    43Elly PrinsD40-62---------621
    44Frans PrinsH40-61---------611
    45Cor DokkumaH40-60---------601

    5 juli Triathlon Noordwijkerhout



    Naam tijden
    Mark de Haan2:16:30
    Ben te Pas2:17:09
    Peter Brus2:20:54
    Marcel van Mourik2:27:10
    Frank Hengeveld2:29:07
    Angelien Visbeen2:30:19
    Karin Nederlof2:30:30
    Ron de Ruijter2:35:05
    Raoul - Guda1:23:38
    Eelke de Boer

    12 juni MZT Leidschendam



    Naamtijden
    Maarten Schalekamp1:14:28
    Frank Hengeveld1:20:08
    Ron de Ruijter1:24:55
    Gerard Langelaan1:29:38
    Ilonka Prins1:31:42
    Malgosia Zolnierczyk1:45:56
    Eelke de Boer-

    Tijdrit 7 juni 2009



    Tijdrit met leeftijdcompensatie naar datumleeftijd racedatum: 7-6-2009 afstand= 19,36 km

    NaamGeboortedatumlft1prestatievermogencorrectiefactortijd 20kmplgem. snelh.gecorrigeerde tijdplpunten
    Eelke de Boer7-10-194662,66786,5471,1550:34:37433,560:29:581100
    Frank Hengeveld26-11-196048,52893,6911,0670:32:21135,910:30:19299
    Peter Brus5-7-196345,92594,8021,0550:33:34234,610:31:49398
    Ruud Overes15-6-196147,97893,9311,0650:34:55533,270:32:48497
    Ron de Ruijter31-1-195752,34891,9461,0880:35:41632,550:32:49596
    Gerard Langelaan26-4-195257,11489,5761,1160:37:01731,380:33:09695
    Jakob Wallinga9-2-197336,32398,3471,0170:33:51334,320:33:17794
    Frank Brugman11-9-196246,73894,4621,0590:43:17826,840:40:53893

    Triathlon Ter Aar 17 mei 2009



    Naam1/8e1/4e of omgerekende tijdpunten
    Maarten Schalekamp2:07:20100
    Marcel van Mourik2:20:3799
    Ben te Pas2:21:5198
    Gerard Langelaan2:30:2697
    Frank Hengeveld1:08:582:31:4496
    Ron de Ruijter2:34:2095
    Eelke de Boer1:12:132:38:5394
    Paul Turion2:52:0293
    Raoul Guda1:27:053:11:3592


    De uitslag van de TRI(P)athlon op 10 mei 2009:



    NaamzwemtijdplWisseltijd 1plStarttijd fietsenEindtijd fietsenFietstijdplWisseltijd 2plStarttijd lopenLooptijdplEindtijdpl
    Afstand250m10km2,5km
    Raoul Guda0:03:5410:03:5170:07:450:30:180:22:3310:00:4850:31:060:14:2710:45:331
    1/16 triathlonFrank Brugman0:04:4520:03:5480:08:390:31:180:22:3920:00:1810:31:360:16:3130:48:072
    Elly Prins0:05:5530:04:29100:10:240:34:550:24:3130:00:3020:35:250:18:2140:53:463
    Afstand500m20km2,5km
    1/12 triathlonRuud Overes0:08:0620:03:0860:11:140:48:050:36:5150:01:0060:49:050:16:0421:05:091
    Afstand500m20km5km
    Maarten Schalekamp0:08:0210:01:1830:09:200:43:100:33:5010:00:3020:43:400:23:3641:07:161
    Marcel van Mourik0:08:0840:01:0210:09:100:45:010:35:5120:01:34100:46:350:22:1421:08:492
    1/8 triathlonMark Gordijn0:08:0730:01:0520:09:120:45:550:36:4340:00:4540:46:400:25:5461:12:343
    Gonne Golliard0:08:2850:04:1790:12:450:50:500:38:0570:01:1290:52:020:22:0111:14:034
    Ron de Ruijter0:09:4160:02:3350:12:140:48:450:36:3130:01:0060:49:450:24:4851:14:335
    Gerard Langelaan0:11:3570:01:2540:13:000:50:500:37:5060:01:0580:51:550:23:2431:15:196


    De zwemloop van 26 april 2009



    Joachim GolliardPaul TurionGonne GolliardGerard LangelaanHarriet van SprangTon KruiswijkMarcel van MourikGysbert van TilburgMarjo BenhaimRaoul GudaDieu Donne NiestenMarcellino StraverRon de RuijterPeter DevileeCorine Segers
    500:520:550:430:590:420:440:480:351:090:400:460:520:490:460:48
    1001:471:571:302:031:261:291:331:182:271:231:371:491:421:391:40
    1502:453:082:223:122:122:142:212:003:472:142:302:532:412:372:34
    2003:473:583:154:203:003:033:112:455:123:073:224:013:393:353:25
    2504:514:264:085:303:473:504:013:286:224:004:165:094:374:334:18
    3005:535:435:076:424:354:384:534:117:414:545:126:125:405:375:14
    3506:536:575:557:505:215:265:444:538:595:486:047:186:356:486:07
    4007:578:196:448:596:096:126:355:3410:116:407:008:307:367:557:05
    4509:009:367:4210:156:577:007:266:1611:307:387:589:478:359:098:00
    50010:0010:548:3211:267:497:528:227:0212:458:238:5210:559:4010:248:51
    55011:0212:189:2312:398:308:339:157:50
    60012:0913:3810:1713:529:189:2010:118:36
    65013:0714:5811:0915:0510:0410:0811:029:19
    70014:0816:2012:0216:2010:5110:5511:529:59
    75015:0717:3312:5717:3411:3711:4212:4210:44
    80016:0718:4913:5118:4812:2512:2913:3711:28
    85017:0920:0514:4219:5913:1213:1514:2812:07
    90018:0921:2515:3921:1213:5914:0215:1312:52
    95019:0922:4516:2822:2414:4614:4916:0713:37
    1.000 20:05 24:00 17:20 23:36 15:30 15:36 16:59 14:14
    0(geschat)24:30 29:00 20:20 26:00 17:22 17:00 18:20 15:0010:2310:0712:5511:40
    2.500 35:35 42:08 31:54 38:38 31:54 28:55 29:52 30:5024:5126:4526:2323:57
    5.000 46:27 54:09 42:37 51:05 43:57 39:26 41:03 44:5138:0439:4238:3235:25
    7.500 57:51 105:00 54:10 102:00 56:40 50:28 53:06
    10.000 1:08:01 1:17:09 1:04:52 1:14:08 1:08:15 1:00:45 1:04:17


    MTB tijdrit 29 maart 2009 Zoetermeer



    1km3,2km4,4km
    Jakob Wallinga4:1512:2816:36
    Frank Hengeveld4:2013:0617:07
    Willem Haket4:1913:4217:54
    Eelke de Boer5:1115:3020:26


    De zwemtest van 14 en 15 februari 2009: 500 meter



    Caroline JacobsRuud RidderhofIlonka PrinsRaoul GudaWillem HaketFrank HengeveldOne Jan van SoestGonne GolliardBen te PasCora StronkhorstPeter DevileeCor DuijvestijnFrank BrugmanRonald van LeeuwenJoachim GolliardSandra RidderhofLinda van der VoortAngelien VisbeenMarcellino StraverGerard LangelaanPaul TurionJaap HermanWil TeeuwElly PrinsFrans PrinsCor DokkumaCorine Segers
    500:420:440:470:490:390:460:490:430:510:450:480:530:470:480:551:031:000:570:561:071:101:031:171:091:251:221:01
    1001:311:301:331:361:441:361:421:361:491:411:451:471:431:461:532:032:001:571:562:142:232:122:302:182:442:361:42
    1502:202:192:222:252:222:282:362:292:432:382:412:442:452:483:043:083:023:023:013:243:343:253:373:373:503:442:40
    2003:093:093:143:183:143:203:303:253:383:383:423:423:483:494:134:094:004:164:094:354:454:384:504:415:055:01-
    2503:594:054:054:084:064:154:254:194:334:344:394:444:504:535:125:125:035:175:195:465:505:466:005:586:146:14-
    3004:495:034:564:594:595:095:215:135:315:345:375:445:515:536:146:176:106:246:296:596:577:027:097:067:247:42-
    3505:395:555:505:535:546:046:156:086:286:306:356:456:536:577:187:237:197:317:388:058:078:018:188:188:348:58-
    4006:296:496:396:426:466:587:157:107:267:297:347:477:537:568:208:328:358:378:459:149:159:189:329:3510:0010:04-
    4507:197:387:327:367:407:518:058:108:248:258:298:468:538:559:319:389:439:419:5310:2310:3010:3510:4510:4811:0811:13-
    5008:098:228:248:278:288:429:029:109:219:229:259:509:519:5310:2810:4410:4610:4711:0811:3211:3211:3511:3911:4212:1412:27-
    17/18-mei-20088:12---8:32-----9:48----11:2910:26--12:20------9:48

    De zwemtest van 14 en 15 februari 2009: 1000 meter

    Jakob WallingaGysbert van TilburgMark de HaanHarriet van SprangGuy BrusPeter BrusCaroline JacobsMaarten SchalekampMargret BlokdijkMarcel van MourikTon KruiswijkEelke de BoerHans KortGonne GolliardKarin NederlofDieu Donne NiestenBen te PasJoachim GolliardRon de Ruijter
    500:380:390:420:370:420:390:450:380:370:460:400:480:500:380:420:451:011:040:52
    1001:181:191:221:141:291:271:371:171:251:311:261:351:381:331:341:331:482:051:54
    1502:002:012:062:022:182:152:202:052:152:202:142:222:242:212:252:302:453:102:55
    2002:422:442:502:503:063:053:102:523:053:003:033:123:153:153:173:193:414:203:59
    2503:253:263:353:373:523:563:593:403:573:583:524:024:054:074:114:144:395:215:04
    3004:074:084:194:274:424:454:414:294:474:484:444:504:535:005:005:045:406:306:08
    3504:494:505:055:155:305:345:375:185:395:405:345:405:425:546:046:066:367:357:11
    4005:315:335:506:036:206:236:256:066:306:316:256:286:306:476:527:007:308:278:14
    4506:146:156:376:527:087:117:136:567:227:207:177:177:207:397:457:558:259:449:19
    5006:576:577:227:387:577:598:037:468:138:098:068:048:108:328:388:529:2010:3310:34
    5507:437:408:088:258:448:468:518:369:078:598:558:549:059:249:359:4910:2411:4611:32
    6008:268:238:539:129:339:379:399:269:569:499:449:4410:0010:2910:2710:4411:2812:4313:42
    6509:099:059:389:5810:2110:2510:2710:1710:4810:4010:3810:3510:5611:1311:2011:3912:1213:3812:37
    7009:519:4810:2310:4611:0811:1211:1411:0711:3511:2811:2811:2711:5012:0612:1612:3413:1414:3814:42
    75010:3410:3111:0711:3211:5512:0112:0511:5812:2312:1712:2312:2012:4513:0013:0913:3214:0815:4315:47
    80011:1411:1411:5112:2112:4112:4912:5212:5013:1113:1013:1313:1213:4213:5114:0314:3015:0216:4116:46
    85011:5511:5712:3313:0813:2613:3713:3913:4013:5914:0214:0414:0414:3114:4514:5815:3015:5417:4217:51
    90012:3412:3813:1913:5614:1214:2614:2814:3014:4714:5414:5614:5415:2315:4015:5016:3116:5018:4218:51
    95013:2013:2414:0014:4414:5615:1415:1515:2115:2815:4515:4715:4516:1616:3116:4517:3017:4419:4119:56
    1.000 13:58 14:01 14:45 15:28 15:35 15:57 15:59 16:09 16:24 16:26 16:31 16:31 17:13 17:26 17:38 18:28 18:39 20:40 20:53
    17/18-mei-2008---15:07 -16:00 ---16:54 16:26 16:56 18:02 -17:08 ----



    2008

  • Clubcompetitie 2008 eindstand

  • Oliebollencross

  • Beach challenge

  • Run bike run Pijnacker

  • Spijkenisse

  • De kwart van Leiderdorp

  • De offroad triathlon van Vlaardingen

  • De zwemtest van 17 en 18 mei 2008

  • De Zwemloop van 20 april 2008

  • De Coopertest van 14 februari

  • Uitslagen zwemtest 26 en 27 januari 2008 (met vergelijking met april 2007)

    Clubcompetitie 2008 eindstand

    PLNaamCatZwemtest 26/27 JanuariCoopertest 14 februariZwemloop 20 aprilZwemtest 17/18 meiOffroad Triatlon Vlaardingen 15 juniKwart van Noorwijkerhout 6juliBalatonmeer overzwemmen (5,2km) 19 juliKwart/halve Leiderdorp 10 augustusPolitie triatlon Spijkenisse 13 septemberRBR Pijnacker 23 novemberRabo Beachchallenge 6 decemberOliebollencross 28 decemberSubtotaalAantal races
    1Bert van der EndeH408799-9198100-98509896-8179
    2Caroline JacobsD4094-9989,5-99---9697-574,56
    3Eelke de BoerH4089,597979496---99---572,56
    4Mark de HaanH4099100100-100----100--4995
    5Peter BrusH4095--97-98-99-97--4865
    6Frank HengeveldH4089,59898-97---100---482,55
    7Dieu Donne NiestenH40889493,5---100-----375,54
    8Ron de RuijterH4078---9595--98---3664
    9Ruud RidderhofH409195-93------50-3294
    10Harriet van SprangD97-9599--------2913
    11Ben te PasH4085----97-100----2823
    12Hans KortH408696-89,5--------271,53
    13Willem HaketH4083--87------100-2703
    14Karin NederlofD4081--92-96------2693
    15Peter DevileeH4074-5084,5--------208,53
    16Cornelia RothD40--96100--------1962
    17Ton KruiswijkH4093--96--------1892
    18Marcel van MourikH4092--95--------1872
    19Mark GordijnH4084----------1001842
    20Ilonka PrinsD---88-94------1822
    21Karin HerlaarD79-93,5---------172,52
    22Corine SegersD77--84,5--------161,52
    23Frans van RijnH4075--83--------1582
    24Nico van der BurgH4072--86--------1582
    25Linda van der VoortD69--82--------1512
    26Dory LamerisD4070,5--80--------150,52
    27Gysbert van TilburgH100-----50-----1502
    28Rogier WubbenH68--81--------1492
    29Ruud OveresH40---50------99-1491
    30Jacob WallingaH98-50---------1482
    31Samanta van TilburgD---98--50-----1482
    32Gerard LangelaanH4067--78--------1452
    33Marcellino StraverH4070,5--50--------120,52
    34Peter MestriniH40----99-------991
    35Leo van LeeuwenH40---------99--991
    36Maarten SchalekampH40----------98-981
    37Malgosia ZolnierczykD40-------97----971
    38Margret BlokdijkD4096-----------961
    39Marjo BenhaimD40--92---------921
    40Heinrich BrockhoffH4082-----------821
    41Frank BrugmanH4080-----------801
    42Sandra RidderhofD40---79--------791
    43Paul AkkermansH4076-----------761
    44Eelco SimonH73-----------731
    45Manon RothfuszD--50---------501
    46Monique van der HoevenD---50--------501


    Oliebollencross

    Mark Gordijn41:51:00



    Beach challenge

    Willem Haket2:01:03
    Maarten Schalekamp2:10:14
    Caroline Jacobs2:13:01
    Bert van der Ende2:17:27
    Ruud Ridderhof2:27:56
    Peter Breed2:05:31



    Run bike run Pijnacker

    Mark de Haan1:17:54
    Leo van Leeuwen1:29:09
    Bert van der Ende1:31:38
    Peter Brus1:33:59
    Caroline Jacobs1:45:19



    De volledige uitslagen van de Run Bike Run staan op de website www.runbikerunpijnacker.nl
    RBR-logo

    Spijkenisse

    Frank Hengeveldod2:35:01
    Eelke de Boerod2:36:47
    Ron de Ruijterkw2:51:05
    Bert van der Endeoddnf



    De kwart van Leiderdorp

    -afstand totaaltijd
    Ben te Pas 40e 6eH50halve 5:11:31
    Peter Brus 24e 6eH40Olymp2:35:52
    Bert van der Ende 9e 2eH40achtste1:19:45
    Malgosia Zolnierczyk 43e 4eD40achtste1:48:05



    De offroad triathlon van Vlaardingen

    Kwart 1km 25km 8km zwemmen fietsen lopen totaal
    13 Mark de Haan(3e vet1) 0:19:20 1:07:13 0:33:38 2:00:11
    27 Peter Mestrini(vet1) 0:18:32 1:12:43 0:36:18 2:07:33
    31 Bert v/d Ende(vet1) 0:22:45 1:11:14 0:37:27 2:11:26
    44 Frank Hengeveld(vet1) 0:22:39 1:15:20 0:41:57 2:19:56
    49 Eelke de Boer(3e vet3) 0:25:11 1:20:54 0:40:14 2:26:19
    sprint 500mtr 12,5km 4km zwemmen fietsen lopen totaal
    43 Ron de Ruijter(1e vet2) 0:17:36 0:49:02 0:22:55 1:29:33



    De zwemtest van 17 en 18 mei 2008:

    -Caroline JacobsWillem HaketCorine SegersPeter DevileeFrans van RijnLinda van der VoortRogier WubbenDory LamerisSnadra RidderhofGerard LangelaanMarcellino StraverCornelia RothHarriet van SprangSamanta van TilburgPeter BrusTon KruiswijkMarcel van MourikEelke de BoerRuud RidderhofKarin NederlofBert van der EndeHans KortIlonka PrinsNico van den BurgRuud OveresMonique van der Hoeven
    500:420:390:490:570:550:531:010:561:031:110:460:420:440:390:450:450:460:410:410:450:430:440:490:530:380:38
    1001:291:261:451:541:511:502:021:532:082:221:471:261:271:221:311:281:341:291:301:341:361:321:401:471:261:21
    1502:182:162:445:522:512:543:073:013:143:352:552:132:152:072:182:162:242:202:222:252:282:222:322:472:162:05
    2003:083:063:463:493:543:564:154:034:244:512:593:012:503:043:053:163:113:133:173:193:143:263:493:082:52
    2504:013:594:474:474:594:585:235:115:346:103:443:463:373:503:544:064:044:054:094:134:064:184:524:013:39
    3004:524:565:505:476:036:026:286:226:467:234:314:334:234:374:444:544:574:565:005:065:035:125:585:084:22
    3505:465:466:476:477:077:107:357:337:578:385:165:195:115:235:355:465:495:495:546:015:526:067:065:555:08
    4006:326:407:507:488:108:188:408:449:089:516:036:056:006:096:246:396:416:446:476:526:457:008:075:55
    4507:277:398:528:499:139:279:009:5310:1811:106:496:516:466:557:147:317:357:357:397:467:317:559:096:41
    5008:128:329:489:4810:1510:2610:5211:0011:2912:207:357:377:377:438:068:248:278:288:328:358:348:5110:157:35
    5508:218:238:198:328:599:179:209:199:229:389:319:4711:178:25
    6009:079:109:099:209:4710:0910:1210:1110:1510:3210:2710:4212:189:05
    6509:529:5510:0210:1110:3511:0111:0411:0311:0611:2811:2411:3713:209:58
    70010:3810:4010:4911:0411:2611:5211:5611:5511:5812:2212:2012:3314:2710:49
    75011:2311:2511:3411:5312:1512:4312:4712:4612:4913:1713:1713:2815:3411:34
    80012:0812:1012:2112:4213:0813:3413:3813:3713:4014:1314:1314:2316:3412:31
    85012:5212:5513:1113:3313:5614:2414:2914:2914:3315:0915:0815:2017:36
    90013:3613:3914:0014:2414:4615:1515:1815:2615:2316:0516:0716:2118:38
    95014:2114:2214:4815:1515:3716:0516:0716:1916:1717:0017:03171:1719:41
    1.00015:06 15:07 15:35 16:00 16:26 16:54 16:56 17:06 17:08 17:53 18:02 18:06 20:41


    De Zwemloop van 20 april 2008:

    Mark de HaanCaroline JacobsFrank HengeveldEelke de BoerCornelia RothHarriet van SprangJakob WallingaKarin HerlaarDieu Donne NiestenMarjo BenhaimManon RothfuszPeter Devilee
    500:360:430:440:450:400:410:340:490:461:160:550:53
    1001:171:291:301:331:211:221:141:421:392:381:461:48
    1501:572:162:202:222:062:021:562:322:384:082:353:00
    2002:403:053:083:112:502:472:373:243:315:303:284:27
    2502:233:553:594:003:383:363:204:194:257:004:225:30
    3004:054:454:484:514:224:214:015:145:198:275:21
    3504:485:385:405:425:075:064:456:086:119:566:15
    4005:326:286:396:335:535:565:287:027:0511:187:11
    4506:157:197:247:366:396:416:097:577:5912:468:11
    5007:008:108:358:147:257:276:558:478:5214:099:05
    5507:449:029:279:058:108:137:40
    6008:269:5210:209:558:558:598:23
    6509:1110:4211:1410:459:449:469:04
    7009:5511:3212:0811:3410:2810:329:49
    75010:4012:2013:0312:2411:1511:2010:30
    80011:2413:1213:5813:1512:0212:0611:15
    85012:0914:0114:5814:0412:4512:5111:57
    90012:5514:5015:5814:5413:3113:4912:42
    95013:4015:4016:4815:4414:1414:2613:28
    1.000 14:27 16:31 17:33 16:34 15:00 15:15 14:11
    0 15:33 18:14 18:09 17:37 15:55 17:22
    2.500 27:10 30:25 31:17 31:07 29:15 31:40 28:1528:1532:10
    5.000 37:19 40:55 42:27 42:27 41:00 44:20 41:3541:3546:02
    7.500 47:33 51:27 53:49 53:49 52:55 56:47
    10.000 57:51 1:01:15 1:04:15 1:04:18 1:04:19 1:08:28



    De Coopertest van 14 februari:

    Naamafstand
    Mark de Haan3250
    Bert van der Ende2920
    Frank Hengeveld2830
    Eelke de Boer2730
    Hans Kort2600
    Ruud Ridderhof2500
    Dieu Donne Niesten2200





    Uitslagen zwemtest 26 en 27 januari 2008 (met vergelijking met april 2007)

    26/27 januari 20087/9 april 2007
    NaamZwemtijd 1000Zwemtijd 500Zwemtijd 1000Zwemtijd 500
    Gysbert van Tilburg0:14:08
    Mark de Haan0:14:24
    Jacob Wallinga0:14:26
    Harriet van Sprang0:15:460:15:01
    Margret Blokdijk0:15:46
    Peter Brus0:16:24
    Caroline Jacobs0:16:27
    Ton Kruiswijk0:16:30
    Marcel van Mourik0:16:300:16:55
    Ruud Ridderhof0:16:52
    Eelke de Boer0:17:290:17:29
    Frank Hengeveld0:17:29
    Dieu Donne Niesten (schoolslag)0:17:330:18:32
    Bert van der Ende0:17:350:17:04
    Hans Kort0:17:37
    Ben te Pas0:17:440:18:28
    Mark Gordijn0:17:50
    Heinrich Brockhoff0:19:03
    Karin Nederlof0:19:050:18:34
    Frank Brugman0:20:04
    Ron de Ruijter0:21:140:20:47
    Eelco Simon0:22:28
    Willem Haket0:08:140:08:00
    Karin Herlaar0:09:21
    Corine Segers0:09:45
    Paul Akkermans0:10:000:09:49
    Frans van Rijn0:10:00
    Peter Devilee0:10:09
    Nico van der Burg0:10:250:09:43
    Marcellino Straver0:10:310:11:00
    Dory Lameris0:10:310:11:26
    Linda van der Voort0:10:51
    Rogier Wubben0:12:01
    Gerard Langelaan0:12:11
    2e pogingen:
    Gysbert van Tilburg0:14:16
    Harriet van Sprang0:15:50
    Dieu Donne (Schoolslag) 0:17:47
    Frank Brugman0:10:10




    2007

  • Clubcompetitie 2007 eindstand

  • De resultaten van de zwemtest van 8 en 9 december 2007


    Clubcompetitie 2007 eindstand

    PLNaamCatZwemtest 7/9 aprilCoopertest 21 aprilZwemloop 3 juniLangebaan zwemmen 11juniOffroad Triatlon 17juniKwart van Noorwijkerhout 1juliKwart van Kamperland 11 augustusFietstijdrit 22 augustusStrandloop 18 novemberRBR Pijnacker 25 novemberOliebollencross 30 decemberSubtotaalAantal racesSom beste 7 races
    1Eelke de BoerH40959198989797---97967698678
    2Ruud RidderhofH40928896-9593--10050927068656
    3Bert van der EndeH409698--9999---98985886588
    4Marcel van MourikH4097999999-94----995876587
    5Gerard LangelaanH40-8795--95-100-96-4735473
    6Monique van der HoevenD9983,597--92----94465,55465,5
    7Mark de HaanH40--100-100100---100-4004400
    8Leo van LeeuwenH4088100-------991003874387
    9Ben te PasH409197--96-100----3844384
    10Frank HengeveldH40-9350--96----953344334
    11Caroline JacobsD40-92--9698-----2863286
    12Ron de RuijterH4087-50-5091-----2784278
    13Ronald van LeeuwenH839494--------2713271
    14Harriet van SprangD100---------931932193
    15Karin NederlofD4089---------971862186
    16Ilonka PrinsD94----90-----1842184
    17Dieu Donne Niesten H4090-93--------1832183
    18Willem HaketH409386---------1792179
    19Bas van VughtH4084-92--------1762176
    20Marcellino StraverH408290---------1722172
    21Elly PrinsD407985---------1642164
    22Peter BrusH40-95--50------1452145
    23Peter MestriniH40---100-------1001100
    24Samanta van der LedenD98----------98198
    25Ton KruiswijkH40-96---------96196
    26Peter DevileeH40--91--------91191
    27Frans PrinsH40-89---------89189
    28Nico van der BurgH4086----------86186
    29Paul AkkermansH4085----------85185
    30Corine SeegersD-83,5---------83,5183,5
    31Sandra RidderhofD4081----------81181
    32Dory LamerisD4080----------80180
    33Heinrich BrockhoffH40--50--------50150
    34Ruud OveresH40--50--------50150

    De resultaten van de zwemtest van 8 en 9 december 2007 zijn als volgt:

    100 en 200 meter test 8/9-12-200724/25-2-2006
    AchternaamVoornaam100 mtt100200m100 m200m
    AkkermanPaul1:431:483:491:494:18
    BlokdijkMargret1:301:303:05--
    Boer, deEelke1:281:343:121:283:24
    BrockhoffHeinrich1:351:413:251:273:14
    BrusPeter1:151:212:491:202:59
    Burg, v.d.Nico1:441:463:40--
    Ende, van derBert1:241:273:071:263:23
    Haan, deMark1:091:142:37--
    HengeveldFrank1:221:283:091:223:08
    HermanJaap1:562:044:141:564:18
    Hoeven, van derMonique1:141:192:42--
    KruiswijkTon1:161:222:561:173:52
    LamerisDory1:532:014:281:53-
    LangelaanGerard1:592:134:372:034:26
    Leden v.d.Samanta1:151:202:451:162:48
    Leeuwen, vanRonald1:381:463:50--
    MestriniPeter-1:122:301:072:30
    MooijmanMarco1:592:144:38--
    Mourik, vanMarcel1:171:202:54--
    NiestenDieu-Donne1:331:423:361:403:52
    OveresRuud1:201:233:02--
    Pas, teBen1:371:423:241:363:26
    PrinsElly2:172:234:552:074:44
    PrinsFrans2:202:23-2:10-
    RidderhofRuud1:211:233:041:253:17
    RidderhofSandra1:572:044:161:59-
    RothfuszManon1:27----
    Ruijter, deRon1:451:523:551:554:15
    Segers-van ZaanenCorine1:431:493:491:524:10
    Spek, v.d.Carien2:02--1:554:09
    Sprang, vanHarriet1:191:202:501:182:48
    TeeuwWil2:10--2:004:32
    Tilburg, vanGijsbert1:091:092:271:11-
    WubbenRogier2:092:164:42--

    bijgewerkt op 02-04-2012 23:12